Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten100G SFP

Metaal 100G CFP2 ER4 40km MDIO-van de Communicatie Consumptie Interface de Lage Macht

De kwaliteit van de SFP-module is zeer goed. Ik hoop uw zaken beter doen.

—— John

Ik ben online Chatten Nu

Metaal 100G CFP2 ER4 40km MDIO-van de Communicatie Consumptie Interface de Lage Macht

China Metaal 100G CFP2 ER4 40km MDIO-van de Communicatie Consumptie Interface de Lage Macht leverancier
Metaal 100G CFP2 ER4 40km MDIO-van de Communicatie Consumptie Interface de Lage Macht leverancier

Grote Afbeelding :  Metaal 100G CFP2 ER4 40km MDIO-van de Communicatie Consumptie Interface de Lage Macht

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OLKOPTO
Certificering: CE / ISO / RoHS
Modelnummer: ODM OEM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10pcs/plastic dienblad, 1pc/retail-doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10000pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: 00G CFP2 ER4 Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Type vezel: SFP + Transceiver Bedrijfstemperatuur: 0~ 70 C
Type connector: LC Voorwaarde: Gloednieuwe

Metaal 100G CFP2 ER4 40km MDIO-van de Communicatie Consumptie Interface de Lage Macht

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

Artikelnummer Beschrijving
Olcfxxtxl-CD40

CFP2 100G ER4 40Km 0~70℃

 

Producteigenschappen

 

• Steunen tot 112Gbps-bitrate

• Duplexlc-schakelaar

• Hete pluggable 

• Werkende elektro periodieke datasnelheid tot 27.952493Gbps 

• APD ROSA

• parallelle elektro periodieke interface 4

• Toepasselijk voor 30km SMF verbinding

• Lage machtsconsumptie, < 12W="">

• Digitale Kenmerkende Monitorinterface

• MDIO-Communicatie Interface

• Volgzaam met 100GBASE-ER4

   

Toepassingen

 

• Local area network (LAN)

• Breed Area Network (WAN)

• Schakelaar aan routerinterface

 

Ongeveer ons

 

Inc. van Shenzhenolinkphotonics, Ltd dat in het jaar van 2011 wordt gevestigd, is een professionele fabrikant van optische zendontvanger. Wij worden gewijd in ontwerp, ontwikkelen ons, productie en verdelen de optische zendontvangers om de eis van de klant bij de optische mededeling te vervullen. Olink kan een enorme waaier van optische modules van 155Mbps ~ 100Gbps, met inbegrip van CFP2, QSFP+, XFP, SFP+, SFP, PON en CWDM, DWDM-oplossingen aanbieden, diverse protocollen steunen en verschillend vereiste op Vezelkanaal, Ethernet, SONET/SDH, FTTx, Data Center enz. samenkomen. En al productkwaliteit wordt gesteund door onze sterke R&D-capaciteit, strenge kwaliteitscontroleprocedure en rijke productieervaring. Onze modules voerden naar de binnenlandse markt van China, de Amerikaanse markt enz. van Azië, van Zuidoost-Azië, van Europa en uit.

 

De „pro-actieve, wetenschappelijke en technologische innovatie, ality-georiënteerde klantenprioriteit,“ is het motto van ons succes, over de jarentoegang tot een brede waaier van professionele certificatie, de totstandbrenging van Olinkphotonics-merk in de professionele verwezenlijkingen van de industrie en belangrijke positie.

 
 
 
 

Contactgegevens
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)