Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten40G QSFP+

De hete Pluggable Module van 40G QSFP+, de Optische Zendontvanger 850nm 100m 300m van 40Gb QSFP+

De kwaliteit van de SFP-module is zeer goed. Ik hoop uw zaken beter doen.

—— John

Ik ben online Chatten Nu

De hete Pluggable Module van 40G QSFP+, de Optische Zendontvanger 850nm 100m 300m van 40Gb QSFP+

China De hete Pluggable Module van 40G QSFP+, de Optische Zendontvanger 850nm 100m 300m van 40Gb QSFP+ leverancier
De hete Pluggable Module van 40G QSFP+, de Optische Zendontvanger 850nm 100m 300m van 40Gb QSFP+ leverancier

Grote Afbeelding :  De hete Pluggable Module van 40G QSFP+, de Optische Zendontvanger 850nm 100m 300m van 40Gb QSFP+

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OLKOPTO
Certificering: CE / ISO / RoHS
Modelnummer: ODM OEM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10pcs/plastic dienblad, 1pc/retail-doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10000pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
golflengte: 850nm Afstand: 100m 300m
gegevenssnelheid: 40G Connector: LC
Certificering: ISO9001,RoHS,CE Naam van het product: 40G QSFP+-Module

De hete Pluggable Module van 40G QSFP+, de Optische Zendontvanger 850nm 100m 300m van 40Gb QSFP+

 

Beschrijving

 

Onze SFP-Compatibele familie van zendontvangermodules omvat SFP BiDi SFP SFP+ XFP X2 CWDM. Alle producten zijn compatibel met MSA.They zijn geschikt voor Snelle Ethernet, Gigabit Ethernet-systeem.

 

Producteigenschappen

 

• Steunen 1,06 aan 10.5Gb/s-bitrate per Kanaal

• Vier-kanaal, de vergaarbak van 1x12 MPO

• Hete pluggable QSFP+-vormfactor

• De serietechnologie van VCSEL 850nm

• Toepasselijk voor 100m&300m op OM3 MMF, 150m&400m op OM4 MMF.

• Ingebouwde digitale kenmerkende functies

• Lage machtsconsumptie, < 1="">

• Unretimedxlppi elektrointerface

• Werkende gevaltemperatuur: -5°C aan 80 °C 

  

Toepassingen

 

• 40GBASE-SR4 40G Ethernet 

• Datacom/de verbindingen van de van de Telecommunicatieschakelaar & router 

• Gegevenssamenvoeging en Backplane Toepassingen 

• Merkgebonden Protocol en Dichtheidstoepassingen 

• Infinibandtransmissie bij 4CH STR, Ddr en QDR

• Andere optische verbindingen 

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

Artikelnummer

Beschrijving

 

OLSQ854XM-CDS1

                           

QSFP+, 40Gb/s, 850nm, 100m, 0~70℃ MPO

 

OLSQ854XM-CDS3

                         

QSFP+, 40Gb/s, 850nm, 300m, 0~70℃ MPO

 

Ongeveer ons

 

Inc. van Shenzhenolinkphotonics, Ltd in het jaar van 2011 wordt gevestigd, is een professionele fabrikant van optische zendontvanger die. Wij worden gewijd in ontwerp, ontwikkelen ons, productie en verdelen de optische zendontvangers om de eis van de klant bij de optische mededeling te vervullen. Olink kan een enorme waaier van optische modules van 155Mbps ~ 100Gbps, met inbegrip van CFP2, QSFP+, XFP, SFP+, SFP, PON en CWDM, DWDM-oplossingen aanbieden, diverse protocollen steunen en verschillend vereiste op Vezelkanaal, Ethernet, SONET/SDH, FTTx, Data Center enz. samenkomen. En al productkwaliteit wordt gesteund door onze sterke R&D-capaciteit, strenge kwaliteitscontroleprocedure en rijke productieervaring. Onze modules voerden naar de binnenlandse markt van China, de Amerikaanse markt enz. van Azië, van Zuidoost-Azië, van Europa en uit.

 

Met het concept „Kwaliteit eerst, Georiënteerd, Realistisch en de Innovatieve Dienst, houdt de Voortdurende verbetering“, Olink ontwikkelend en optimaliserend de oplossing van het productontwerp, om onze getaxeerde klanten meeste kosten efficiënte product en de dienst, evenals sommige aangepaste producten aan te bieden.

 

Contactgegevens
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)