Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenAOC SFP

Hete Pluggable AOC SFP+, de Zendontvanger Goede EMI van 10Gbe SFP+ Prestaties

De kwaliteit van de SFP-module is zeer goed. Ik hoop uw zaken beter doen.

—— John

Ik ben online Chatten Nu

Hete Pluggable AOC SFP+, de Zendontvanger Goede EMI van 10Gbe SFP+ Prestaties

China Hete Pluggable AOC SFP+, de Zendontvanger Goede EMI van 10Gbe SFP+ Prestaties leverancier
Hete Pluggable AOC SFP+, de Zendontvanger Goede EMI van 10Gbe SFP+ Prestaties leverancier

Grote Afbeelding :  Hete Pluggable AOC SFP+, de Zendontvanger Goede EMI van 10Gbe SFP+ Prestaties

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OLKOPTO
Certificering: CE / ISO / RoHS
Modelnummer: ODM OEM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10pcs/plastic dienblad, 1pc/retail-doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10000pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
naam: 100G AOC SFP Kabeltype: AOC
Vorm: SFP gegevenssnelheid: 10Gbe
Toepassing: Gegevenscentrum Bedrijfstemperatuur: 0-70 graad

Hete Pluggable AOC SFP+, de Zendontvanger Goede EMI van 10Gbe SFP+ Prestaties

 

Eigenschappen

 

Lage machtsconsumptie ﹤0.35W per eind

Elektrointerface volgzaam aan sff-8431

Tot 300m op OM3 MMF

de zender van 850nm VCSEL, de ontvanger van de SPELDfotodetector

Het werken casetemperature 0°C aan +70°C

3.3V voedingvoltage

Volgzame RoHS 6

Hete Pluggable SFP+-vormfactor

goede EMI prestatiestoepassingen

 

Toepassingen

 

10 Gigabit Ethernet

1x InfiniBand QDR. DDR, STR

High-performance computingsclusters

4G en de Toepassingen van 8G Fibre Channel

Servers, schakelaars, opslag, de adapters van de gastheerkaart en datacenter

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

Artikelnummer

Beschrijving

Olsq001xc-CNMXX

10Gb/s SFP+ – de Actieve Optische Kabel van 10G SFP+

 

Ongeveer ons

 

Inc. van Shenzhenolinkphotonics, Ltd in het jaar van 2011 wordt gevestigd, is een professionele fabrikant van optische zendontvanger die. Wij worden gewijd in ontwerp, ontwikkelen ons, productie en verdelen de optische zendontvangers om de eis van de klant bij de optische mededeling te vervullen. Olink kan een enorme waaier van optische modules van 155Mbps ~ 100Gbps, met inbegrip van CFP2, QSFP+, XFP, SFP+, SFP, PON en CWDM, DWDM-oplossingen aanbieden, diverse protocollen steunen en verschillend vereiste op Vezelkanaal, Ethernet, SONET/SDH, FTTx, Data Center enz. samenkomen. En al productkwaliteit wordt gesteund door onze sterke R&D-capaciteit, strenge kwaliteitscontroleprocedure en rijke productieervaring. Onze modules voerden naar de binnenlandse markt van China, de Amerikaanse markt enz. van Azië, van Zuidoost-Azië, van Europa en uit.

 

Concurrentievoordeel

 

1. Uitstekende kwaliteit

2. Lagere kosten dan anderen in de markt. (Wij gebruiken ons eigen beheersmod. om kosten goed te controleren.)

3. Volledige compatibele Geteste 100%.

4. Steun OEM/ODM (het Proces is duidelijker met u.)

5. Grote voorraad, Snelle levering (Snelle productie met samenwerkende cargadoor)

6. Uitstekende Lage Machtsconsumptie (Ons eigen kwaliteitsverzoek.)

7. Voltooide certificatie, UL, RoHS, ISO, Ce.

 

label:

QSFP+ AOC,

sfp aoc

Contactgegevens
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)