Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenAOC SFP

Bi Richting100g AOC SFP, de Bitrate van de de Zendontvangersteun 103.1Gbps van 100G QSFP28

De kwaliteit van de SFP-module is zeer goed. Ik hoop uw zaken beter doen.

—— John

Ik ben online Chatten Nu

Bi Richting100g AOC SFP, de Bitrate van de de Zendontvangersteun 103.1Gbps van 100G QSFP28

China Bi Richting100g AOC SFP, de Bitrate van de de Zendontvangersteun 103.1Gbps van 100G QSFP28 leverancier
Bi Richting100g AOC SFP, de Bitrate van de de Zendontvangersteun 103.1Gbps van 100G QSFP28 leverancier

Grote Afbeelding :  Bi Richting100g AOC SFP, de Bitrate van de de Zendontvangersteun 103.1Gbps van 100G QSFP28

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OLKOPTO
Certificering: CE / ISO / RoHS
Modelnummer: ODM OEM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10pcs/plastic dienblad, 1pc/retail-doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10000pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
naam: 100G AOC SFP gegevenssnelheid: 100G
Vorm: SFP Kabeltype: AOC
Bedrijfstemperatuur: 0-70 graad Toepassing: Data Center, Vezel Optische Cummunication

Bi Richting100g AOC SFP, de Bitrate van de de Zendontvangersteun 103.1Gbps van 100G QSFP28

 

Producteigenschappen

 

• Steunen103.1gbps bitrate

• Volgzaam met IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 en caui-4

• Tweerichtingsverrichting: 4 x Tx, en 4 x Rx bij 25.78125Gbps

• Compatibel met eerdere versies met QDR (4x10Gbps)

• Toegelaten door 850nm VCSEL

• Hete pluggable

• De consumptie van de per-kanaalmacht<500mw>

• Transmissieafstand tot 70m met OM3-MM.vezel/100m met OM4-MM.vezel

• De Veiligheidsklasse 1 van het laseroog

  

Toepassingen

 

• InfiniBand EDR (4x25Gpbs) verbindt onderling

• 100GBASE-SR4

• Datacom en de Telecommunicatie schakelen of routerbackplane de verbinding

• De hoge Prestatiescomputer verbindt onderling

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

Artikelnummer

Beschrijving

OLCQ85TXMR-CDMx

100G QSFP28 AOC

x middelenlengten van kabel

5=5m, 10=10m, 50=50M .....

 

Ongeveer ons

 

Inc. van Shenzhenolinkphotonics, Ltd in het jaar van 2011 wordt gevestigd, is een professionele fabrikant van optische zendontvanger die. Wij worden gewijd in ontwerp, ontwikkelen ons, productie en verdelen de optische zendontvangers om de eis van de klant bij de optische mededeling te vervullen. Olink kan een enorme waaier van optische modules van 155Mbps ~ 100Gbps, met inbegrip van CFP2, QSFP+, XFP, SFP+, SFP, PON en CWDM, DWDM-oplossingen aanbieden, diverse protocollen steunen en verschillend vereiste op Vezelkanaal, Ethernet, SONET/SDH, FTTx, Data Center enz. samenkomen. En al productkwaliteit wordt gesteund door onze sterke R&D-capaciteit, strenge kwaliteitscontroleprocedure en rijke productieervaring. Onze modules voerden naar de binnenlandse markt van China, de Amerikaanse markt enz. van Azië, van Zuidoost-Azië, van Europa en uit.

 

Concurrentievoordeel

 

1. Uitstekende kwaliteit

2. Lagere kosten dan anderen in de markt. (Wij gebruiken ons eigen beheersmod. om kosten goed te controleren.)

3. Volledige compatibele Geteste 100%.

4. Steun OEM/ODM (het Proces is duidelijker met u.)

5. Grote voorraad, Snelle levering (Snelle productie met samenwerkende cargadoor)

6. Uitstekende Lage Machtsconsumptie (Ons eigen kwaliteitsverzoek.)

7. Voltooide certificatie, UL, RoHS, ISO, Ce.

 
 

label:

QSFP+ AOC,

sfp aoc

Contactgegevens
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)