Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten25Gbe SFP28

Simplexlc-Schakelaar 25Gbe SFP28, 25G SFP+ BIDI 1270/1330nm 10km

De kwaliteit van de SFP-module is zeer goed. Ik hoop uw zaken beter doen.

—— John

Ik ben online Chatten Nu

Simplexlc-Schakelaar 25Gbe SFP28, 25G SFP+ BIDI 1270/1330nm 10km

China Simplexlc-Schakelaar 25Gbe SFP28, 25G SFP+ BIDI 1270/1330nm 10km leverancier
Simplexlc-Schakelaar 25Gbe SFP28, 25G SFP+ BIDI 1270/1330nm 10km leverancier

Grote Afbeelding :  Simplexlc-Schakelaar 25Gbe SFP28, 25G SFP+ BIDI 1270/1330nm 10km

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OLKOPTO
Certificering: CE / ISO / RoHS
Modelnummer: ODM OEM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10pcs/plastic dienblad, 1pc/retail-doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10000pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
naam: 25Gbe SFP28 Connector: Simplexlc-Schakelaar
golflengte: 1270 / 1330nm Afstand: 10KM
gegevenssnelheid: 25G Certificering: ISO9001,RoHS,CE

 

Simplexlc-Schakelaar 25Gbe SFP28, 25G SFP+ BIDI 1270/1330nm 10km

 

Toepassingen

 

• 25G Ethernet 

• CPRI 10  

• Andere optische verbinding

 

Producteigenschappen

 

• Steunen 24,3 aan 26.5Gb/s-bitrate

• Simplexlc-Schakelaar

• Hete pluggable SFP+-voetafdruk

• de zender van 1270nm DFB, 1330nm-SPELDfotodetector

•de zender van 1330nm DFB, 1270nm-SPELDfotodetector

• Toepasselijk voor 10km SMF verbinding

• Lage machtsconsumptie, < 1="">

• Digitale Kenmerkende Monitorinterface

• Specificaties volgzaam met SFF 8472

• Elektrointerface volgzaam aan sff-8431

• Werkende gevaltemperatuur:

Commerical: 0 tot 70 °C

Industrieel: - 40 tot 85 °C

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

Artikelnummer

Beschrijving

OLSB232XL-CD10

SFP+Bidi25Gb/s, 1270/1330nm, 10km, 0~70℃

OLSB322XL-CD10

SFP+Bidi, 25Gb/s, 1330/1270nm, 10km, 0~70℃

OLSB232XL-CD10

SFP+Bidi, 25Gb/s, 1270/1330nm, 10km, -40~85℃

OLSB322XL-CD10

SFP+Bidi, 25Gb/s, 1330/1270nm, 10km, -40~85℃

 

Ongeveer ons

 

Inc. van Shenzhenolinkphotonics, Ltd in het jaar van 2011 wordt gevestigd, is een professionele fabrikant van optische zendontvanger die. Wij worden gewijd in ontwerp, ontwikkelen ons, productie en verdelen de optische zendontvangers om de eis van de klant bij de optische mededeling te vervullen. Olink kan een enorme waaier van optische modules van 155Mbps ~ 100Gbps, met inbegrip van CFP2, QSFP+, XFP, SFP+, SFP, PON en CWDM, DWDM-oplossingen aanbieden, diverse protocollen steunen en verschillend vereiste op Vezelkanaal, Ethernet, SONET/SDH, FTTx, Data Center enz. samenkomen. En al productkwaliteit wordt gesteund door onze sterke R&D-capaciteit, strenge kwaliteitscontroleprocedure en rijke productieervaring. Onze modules voerden naar de binnenlandse markt van China, de Amerikaanse markt enz. van Azië, van Zuidoost-Azië, van Europa en uit.

Met het concept „Kwaliteit eerst, Georiënteerd, Realistisch en de Innovatieve Dienst, houdt de Voortdurende verbetering“, Olink ontwikkelend en optimaliserend de oplossing van het productontwerp, om onze getaxeerde klanten meeste kosten efficiënte product en de dienst, evenals sommige aangepaste producten aan te bieden.

 

Concurrentievoordeel

 

1. Uitstekende kwaliteit

2. Lagere kosten dan anderen in de markt. (Wij gebruiken ons eigen beheersmod. om kosten goed te controleren.)

3. Volledige compatibele Geteste 100%.

4. Steun OEM/ODM (het Proces is duidelijker met u.)

5. Grote voorraad, Snelle levering (Snelle productie met samenwerkende cargadoor)

6. Uitstekende Lage Machtsconsumptie (Ons eigen kwaliteitsverzoek.)

7. Voltooide certificatie, UL, RoHS, ISO, Ce.

 

 

 
 

Contactgegevens
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)