Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten25Gbe SFP28

Hete Pluggable 25Gbe SFP28, 25G DWDM SFP28 10km Lage Machtsconsumptie

De kwaliteit van de SFP-module is zeer goed. Ik hoop uw zaken beter doen.

—— John

Ik ben online Chatten Nu

Hete Pluggable 25Gbe SFP28, 25G DWDM SFP28 10km Lage Machtsconsumptie

China Hete Pluggable 25Gbe SFP28, 25G DWDM SFP28 10km Lage Machtsconsumptie leverancier
Hete Pluggable 25Gbe SFP28, 25G DWDM SFP28 10km Lage Machtsconsumptie leverancier

Grote Afbeelding :  Hete Pluggable 25Gbe SFP28, 25G DWDM SFP28 10km Lage Machtsconsumptie

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OLKOPTO
Certificering: CE / ISO / RoHS
Modelnummer: ODM OEM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10pcs/plastic dienblad, 1pc/retail-doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10000pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
naam: 25Gbe SFP28 Functie: lage machtsconsumptie
golflengte: 850nm/1310nm/1550nm Afstand: 10KM
gegevenssnelheid: 25Gbe Certificering: ISO9001,RoHS,CE

Hete Pluggable 25Gbe SFP28, 25G DWDM SFP28 10km Lage Machtsconsumptie

 

Beschrijving

 

Wij zijn uw betrouwbare leverancier van SFP-zendontvanger. Wij veroorzaken en slaan een grote hoeveelheid SFP-zendontvangers op. Elk van onze SFPP-zendontvangers worden getest binnenshuis voorafgaand aan het verschepen om te verzekeren dat zij in perfecte fysiek en arbeidsvoorwaarde zullen aankomen. Wij waarborgen de SFP-zendontvangermodules aan het werk in uw systeem zonder enig probleem.

 

Producteigenschappen

 

• Steunen 24,33 aan 25.78Gb/s-bitrate

• volgzaam aan sff-8402 voor SFP28-oplossing

• Digitale Kenmerkende Monitorinterface met sff-8472

• Hete pluggable SFP+-voetafdruk

• de zender van 1270nm~1330nm CWDM, SPELDontvanger

• Toepasselijk voor 10Km SMF verbinding

• Hoge transmissiemarge 

• Lage machtsconsumptie<1>

• Enige 3.3V-voeding

• Werkende gevaltemperatuur: 

   Commercieel: 0 tot 70. C 

   Industrieel: - 40 tot 85. C

 

Toepassingen

 

• 25.78 Gb/s kiezen steeg uit  

• CPRI 10

• Andere optische verbindingen  

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

Artikelnummer

Beschrijving

OLSCXX2XL-C (I) D10

SFP28 25Gb/s CWDM 10Km 0-70℃

OLSCXX2XL-C (I) D10

SFP28 25Gb/s CWDM 10Km -40-85℃

XX is 27,29,31,33 middel: 1270nm, 1290nm, 1310nm, 1330nm

 

Ongeveer ons

 

Inc. van Shenzhenolinkphotonics, Ltd in het jaar van 2011 wordt gevestigd, is een professionele fabrikant van optische zendontvanger die. Wij worden gewijd in ontwerp, ontwikkelen ons, productie en verdelen de optische zendontvangers om de eis van de klant bij de optische mededeling te vervullen. Olink kan een enorme waaier van optische modules van 155Mbps ~ 100Gbps, met inbegrip van CFP2, QSFP+, XFP, SFP+, SFP, PON en CWDM, DWDM-oplossingen aanbieden, diverse protocollen steunen en verschillend vereiste op Vezelkanaal, Ethernet, SONET/SDH, FTTx, Data Center enz. samenkomen. En al productkwaliteit wordt gesteund door onze sterke R&D-capaciteit, strenge kwaliteitscontroleprocedure en rijke productieervaring. Onze modules voerden naar de binnenlandse markt van China, de Amerikaanse markt enz. van Azië, van Zuidoost-Azië, van Europa en uit.

Met het concept „Kwaliteit eerst, Georiënteerd, Realistisch en de Innovatieve Dienst, houdt de Voortdurende verbetering“, Olink ontwikkelend en optimaliserend de oplossing van het productontwerp, om onze getaxeerde klanten meeste kosten efficiënte product en de dienst, evenals sommige aangepaste producten aan te bieden.

 

Concurrentievoordeel

 

1. Uitstekende kwaliteit

2. Lagere kosten dan anderen in de markt. (Wij gebruiken ons eigen beheersmod. om kosten goed te controleren.)

3. Volledige compatibele Geteste 100%.

4. Steun OEM/ODM (het Proces is duidelijker met u.)

5. Grote voorraad, Snelle levering (Snelle productie met samenwerkende cargadoor)

6. Uitstekende Lage Machtsconsumptie (Ons eigen kwaliteitsverzoek.)

7. Voltooide certificatie, UL, RoHS, ISO, Ce.

 

 

Contactgegevens
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)