Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten10g xfp zendontvanger

Transmissie10g XFP Zendontvanger, de Afstand van CWDM 10Gb XFP 1270~1610nm 20km

De kwaliteit van de SFP-module is zeer goed. Ik hoop uw zaken beter doen.

—— John

Ik ben online Chatten Nu

Transmissie10g XFP Zendontvanger, de Afstand van CWDM 10Gb XFP 1270~1610nm 20km

China Transmissie10g XFP Zendontvanger, de Afstand van CWDM 10Gb XFP 1270~1610nm 20km leverancier
Transmissie10g XFP Zendontvanger, de Afstand van CWDM 10Gb XFP 1270~1610nm 20km leverancier

Grote Afbeelding :  Transmissie10g XFP Zendontvanger, de Afstand van CWDM 10Gb XFP 1270~1610nm 20km

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OLKOPTO
Certificering: CE / ISO / RoHS
Modelnummer: ODM OEM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10pcs/plastic dienblad, 1pc/retail-doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10000pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: 10g xfp zendontvanger gegevenssnelheid: 10GB/s
Bedrijfstemperatuur: 0°C aan 70°C Transmissieafstand: 20KM
Voorwaarde: Nieuwe Voeding: +3.3V

Transmissie10g XFP Zendontvanger, de Afstand van CWDM 10Gb XFP 1270~1610nm 20km

 

Beschrijving

 

Deze producten kunnen verenigbaar in merkenapparaten van CISCO worden gebruikt. Wij zijn uw betrouwbare leverancier van SFP-zendontvanger. Wij veroorzaken en slaan een grote hoeveelheid XFP-zendontvangers op.

 

Producteigenschappen

 

• Steunen 9,95 aan 11.3Gb/s-bitrate 

• Duplexlc-schakelaar

• Heet-pluggable XFP-voetafdruk

• De ongekoelde zender van 1270nm~1610nm DFB, SPELDfotodetector

• Toepasselijk voor 20km SMF verbinding

• Lage machtsconsumptie, <1>

• Digitale Kenmerkende Monitorinterface 

• Werkende gevaltemperatuur: 

 Commerical: 0 tot 70 °C 

 Industrieel: - 40 aan 85°C  

 

Toepassingen

 

• 10GBASE-LR/LW bij 10.3125Gbps  

• 10G Ethernet

• Andere optische verbindingen 

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

Artikelnummer

Beschrijving

OLXCxx1XL-CD20

XFP, 9,95 aan 11.3Gb/s, CWDM, 1270nm~1610nm, 20km, 0~70℃, met Digitale Kenmerkende Monitor

OLXCxx1XL-ID20

XFP, 9,95 aan 11.3Gb/s, CWDM, 1270nm~1610nm, 20km, -40~85℃, met Digitale Kenmerkende Monitor

xx middelen:

27=1270nm, 29=1290nm… 59=1590nm, 61=1610nm (20nm die uit elkaar plaatsen)

 

 

Ongeveer ons

 

Inc. van Shenzhenolinkphotonics, Ltd in het jaar van 2011 wordt gevestigd, is een professionele fabrikant van optische zendontvanger die. Wij worden gewijd in ontwerp, ontwikkelen ons, productie en verdelen de optische zendontvangers om de eis van de klant bij de optische mededeling te vervullen. Olink kan een enorme waaier van optische modules van 155Mbps ~ 100Gbps, met inbegrip van CFP2, QSFP+, XFP, SFP+, SFP, PON en CWDM, DWDM-oplossingen aanbieden, diverse protocollen steunen en verschillend vereiste op Vezelkanaal, Ethernet, SONET/SDH, FTTx, Data Center enz. samenkomen. En al productkwaliteit wordt gesteund door onze sterke R&D-capaciteit, strenge kwaliteitscontroleprocedure en rijke productieervaring. Onze modules voerden naar de binnenlandse markt van China, de Amerikaanse markt enz. van Azië, van Zuidoost-Azië, van Europa en uit.

 

Concurrentievoordeel

 

1. Uitstekende kwaliteit

2. Lagere kosten dan anderen in de markt. (Wij gebruiken ons eigen beheersmod. om kosten goed te controleren.)

3. Volledige compatibele Geteste 100%.

4. Steun OEM/ODM (het Proces is duidelijker met u.)

5. Grote voorraad, Snelle levering (Snelle productie met samenwerkende cargadoor)

6. Uitstekende Lage Machtsconsumptie (Ons eigen kwaliteitsverzoek.)

7. Voltooide certificatie, UL, RoHS, ISO, Ce.

 

Contactgegevens
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)