Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten10g xfp zendontvanger

De draagbare Zendontvanger BIDI 100km 1530-1550nm van 10G XFP snakt Duurzaamheid

De kwaliteit van de SFP-module is zeer goed. Ik hoop uw zaken beter doen.

—— John

Ik ben online Chatten Nu

De draagbare Zendontvanger BIDI 100km 1530-1550nm van 10G XFP snakt Duurzaamheid

China De draagbare Zendontvanger BIDI 100km 1530-1550nm van 10G XFP snakt Duurzaamheid leverancier
De draagbare Zendontvanger BIDI 100km 1530-1550nm van 10G XFP snakt Duurzaamheid leverancier

Grote Afbeelding :  De draagbare Zendontvanger BIDI 100km 1530-1550nm van 10G XFP snakt Duurzaamheid

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OLKOPTO
Certificering: CE / ISO / RoHS
Modelnummer: ODM OEM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10pcs/plastic dienblad, 1pc/retail-doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10000pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Afstand: 100km golflengte: 1530-1550nm
Connector: LC Naam van het product: 10g xfp zendontvanger
gegevenssnelheid: 10 G Bedrijfstemperatuur: 0°C aan 70°C

De draagbare Zendontvanger BIDI 100km 1530-1550nm van 10G XFP snakt Duurzaamheid

 

Producteigenschappen

 

• Lage machtsconsumptie, < 3="">

• Digitale Kenmerkende Monitorinterface

• Optische interface volgzaam aan 10gbase-Zr van IEEE 802.3ae

• Elektrointerface volgzaam aan sff-8431

• Werkende gevaltemperatuur: Commerical: 0 tot 70 °C

• Steunen 9,95 aan 11.3Gb/s-bitrate 

• Simplexlc-Schakelaar

• Heet-pluggable XFP-voetafdruk

• De gekoelde zender van 1530nm EML, de ontvanger van 1550nm APD

• De gekoelde zender van 1550nm EML, de ontvanger van 1530nm APD

• Toepasselijk voor 100km SMF verbinding

 

Toepassingen

 

• 10gbase-BX 10.3125Gb/s Ethernet

• 10gbase-BX 9.953Gb/s Ethernet

• SONET OC-192 &SDH STM I-64,1

• Andere optische verbinding

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

Artikelnummer

Beschrijving

OLXBMO1XL-CDH1

XFP Bidi, 9,95 aan 11.3Gb/s, 1530/1550nm, 100km, 0~70℃, met Digitale Kenmerkende Monitor

OLXBOM1XL-CDH1

XFP Bidi, 9,95 aan 11.3Gb/s, 1550/1530nm, 100km, 0~70℃, met Digitale Kenmerkende Monitor

Nota's: Wanneer CWDM-golflengten, de golflengte spacling>20nm

 

 

Ongeveer ons

 

Inc. van Shenzhenolinkphotonics, Ltd dat in het jaar van 2011 wordt gevestigd, is een professionele fabrikant van optische zendontvanger. Wij worden gewijd in ontwerp, ontwikkelen ons, productie en verdelen de optische zendontvangers om de eis van de klant bij de optische mededeling te vervullen. Olink kan een enorme waaier van optische modules van 155Mbps ~ 100Gbps, met inbegrip van CFP2, QSFP+, XFP, SFP+, SFP, PON en CWDM, DWDM-oplossingen aanbieden, diverse protocollen steunen en verschillend vereiste op Vezelkanaal, Ethernet, SONET/SDH, FTTx, Data Center enz. samenkomen. En al productkwaliteit wordt gesteund door onze sterke R&D-capaciteit, strenge kwaliteitscontroleprocedure en rijke productieervaring. Onze modules voerden naar de binnenlandse markt van China, de Amerikaanse markt enz. van Azië, van Zuidoost-Azië, van Europa en uit.

 

Concurrentievoordeel

 

1. Uitstekende kwaliteit

2. Lagere kosten dan anderen in de markt. (Wij gebruiken ons eigen beheersmod. om kosten goed te controleren.)

3. Volledige compatibele Geteste 100%.

4. Steun OEM/ODM (het Proces is duidelijker met u.)

5. Grote voorraad, Snelle levering (Snelle productie met samenwerkende cargadoor)

6. Uitstekende Lage Machtsconsumptie (Ons eigen kwaliteitsverzoek.)

7. Voltooide certificatie, UL, RoHS, ISO, Ce.

 

Contactgegevens
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)