Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten10g xfp zendontvanger

40km 10G XFP DWDM de Simplexlc Interface van de Schakelaar Digitale Kenmerkende Monitor

De kwaliteit van de SFP-module is zeer goed. Ik hoop uw zaken beter doen.

—— John

Ik ben online Chatten Nu

40km 10G XFP DWDM de Simplexlc Interface van de Schakelaar Digitale Kenmerkende Monitor

China 40km 10G XFP DWDM de Simplexlc Interface van de Schakelaar Digitale Kenmerkende Monitor leverancier
40km 10G XFP DWDM de Simplexlc Interface van de Schakelaar Digitale Kenmerkende Monitor leverancier

Grote Afbeelding :  40km 10G XFP DWDM de Simplexlc Interface van de Schakelaar Digitale Kenmerkende Monitor

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OLKOPTO
Certificering: CE / ISO / RoHS
Modelnummer: ODM OEM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10pcs/plastic dienblad, 1pc/retail-doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10000pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Afstand: 40 km Connector: Simplexlc-Schakelaar
Naam van het product: 0G XFP DWDM gegevenssnelheid: 10 Gbps
Bedrijfstemperatuur: 0°C aan 70°C Voeding: +3.3V

40km 10G XFP DWDM de Simplexlc Interface van de Schakelaar Digitale Kenmerkende Monitor

 

Toepassingen

 

• DWDM 10G SONET/SDH

• DWDM, IEEE 10gbase-ER gebaseerde Ethernet

• ITU G.709/VAN OTN FEC TOEPASSINGEN

• Andere optische verbinding

 

Producteigenschappen

 

• Steunen 9,95 aan 11.3Gb/s-bitrate

• Simplexlc-Schakelaar

• Heet-pluggable XFP-voetafdruk

• Temperatuur-gestabiliseerde DWDM EMLtransmitter en SPELDontvanger

• 100GHz ITU Net, c-Band

• Toepasselijk voor 40km SMF verbinding

• Lage machtsconsumptie, < 2="">

• Digitale Kenmerkende Monitorinterface

• Werkende gevaltemperatuur:

Commerical: 0 tot 70 °C

Industrieel: - 40 aan 85°C

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

Artikelnummer

Beschrijving

OLXDxx1XL-CD40

XFP DWDM 9,95 aan 11.3Gb/s, c-Merk, 40km, 0~70℃, met Digitale Kenmerkende Monitor

OLXDxx1XL-ID40

XFP DWDM 9,95 aan 11.3Gb/s, c-Merk, 40km, -40~85℃, met Digitale Kenmerkende Monitor

Nota's: De golflengte van XFP DWDM verwijst naar c-Band λc Golflengtegids

 

Ongeveer ons

 

Inc. van Shenzhenolinkphotonics, Ltd dat in het jaar van 2011 wordt gevestigd, is een professionele fabrikant van optische zendontvanger. Wij worden gewijd in ontwerp, ontwikkelen ons, productie en verdelen de optische zendontvangers om de eis van de klant bij de optische mededeling te vervullen. Olink kan een enorme waaier van optische modules van 155Mbps ~ 100Gbps, met inbegrip van CFP2, QSFP+, XFP, SFP+, SFP, PON en CWDM, DWDM-oplossingen aanbieden, diverse protocollen steunen en verschillend vereiste op Vezelkanaal, Ethernet, SONET/SDH, FTTx, Data Center enz. samenkomen. En al productkwaliteit wordt gesteund door onze sterke R&D-capaciteit, strenge kwaliteitscontroleprocedure en rijke productieervaring. Onze modules voerden naar de binnenlandse markt van China, de Amerikaanse markt enz. van Azië, van Zuidoost-Azië, van Europa en uit.

 

Concurrentievoordeel

 

1. Uitstekende kwaliteit

2. Lagere kosten dan anderen in de markt. (Wij gebruiken ons eigen beheersmod. om kosten goed te controleren.)

3. Volledige compatibele Geteste 100%.

4. Steun OEM/ODM (het Proces is duidelijker met u.)

5. Grote voorraad, Snelle levering (Snelle productie met samenwerkende cargadoor)

6. Uitstekende Lage Machtsconsumptie (Ons eigen kwaliteitsverzoek.)

7. Voltooide certificatie, UL, RoHS, ISO, Ce.

 

 

Contactgegevens
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)