Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten10 Gigabit SFP+

Simplexlc-Schakelaar 10 Gigabit SFP+, 10G BIDI SFP+ 10km 1310nm-1550nm

De kwaliteit van de SFP-module is zeer goed. Ik hoop uw zaken beter doen.

—— John

Ik ben online Chatten Nu

Simplexlc-Schakelaar 10 Gigabit SFP+, 10G BIDI SFP+ 10km 1310nm-1550nm

China Simplexlc-Schakelaar 10 Gigabit SFP+, 10G BIDI SFP+ 10km 1310nm-1550nm leverancier
Simplexlc-Schakelaar 10 Gigabit SFP+, 10G BIDI SFP+ 10km 1310nm-1550nm leverancier

Grote Afbeelding :  Simplexlc-Schakelaar 10 Gigabit SFP+, 10G BIDI SFP+ 10km 1310nm-1550nm

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OLKOPTO
Certificering: CE / ISO / RoHS
Modelnummer: ODM OEM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10pcs/plastic dienblad, 1pc/retail-doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10000pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
golflengte: 1310nm-1550nm Afstand: 10KM
naam: 10G BIDI SFP+ Functie: Compact
Bedrijfstemperatuur: 0-70 graad Certificering: ISO9001,RoHS,CE

Simplexlc-Schakelaar 10 Gigabit SFP+, 10G BIDI SFP+ 10km 1310nm-1550nm

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

Artikelnummer

      Beschrijving

OLSB351XL-CD10

      SFP+Bidi, 9.95 aan 11.3Gb/s, 1310/1550nm, 10km, 0~70℃, met Digitale Kenmerkende Monitor

OLSB531XL-CD10

      SFP+Bidi, 9.95 aan 11.3Gb/s, 1550/1310nm, 10km, 0~70℃, met Digitale Kenmerkende Monitor

OLSB351XL-ID10

      SFP+Bidi, 9.95 aan 11.3Gb/s, 1310/1550nm, 10km, -40~85℃, met Digitale Kenmerkende Monitor

OLSB531XL-ID10

      SFP+Bidi, 9.95 aan 11.3Gb/s, 1550/1310nm, 10km, -40~85℃, met Digitale Kenmerkende Monitor

 

Producteigenschappen

 

• Steunen 9,95 aan 11.3Gb/s-bitrate

• Simplexlc-Schakelaar

• Hete pluggable SFP+-voetafdruk

• De ongekoelde zender van 1310nm DFB, 1550nm-SPELDfotodetector

• De ongekoelde zender van 1550nm DFB, 1310nm-SPELDfotodetector

• Toepasselijk voor 10km SMF verbinding

• Lage machtsconsumptie, < 1W="">

• Digitale Kenmerkende Monitorinterface

• Optische interface volgzaam aan IEEE 802.3ae 10gbase-LR

• Elektrointerface volgzaam aan sff-8431

• Werkende gevaltemperatuur:

Commerical: 0 tot 70 °C

Industrieel: - 40 tot 85 °C

 

Toepassingen

 

• 10gbase-LR bij 10.3125Gbps

• 10gbase-LW bij 9.953Gbps

• Andere optische verbinding

 

Ongeveer ons

 

Inc. van Shenzhenolinkphotonics, Ltd dat in het jaar van 2011 wordt gevestigd, is een professionele fabrikant van optische zendontvanger. Wij worden gewijd in ontwerp, ontwikkelen ons, productie en verdelen de optische zendontvangers om de eis van de klant bij de optische mededeling te vervullen. Olink kan een enorme waaier van optische modules van 155Mbps ~ 100Gbps, met inbegrip van CFP2, QSFP+, XFP, SFP+, SFP, PON en CWDM, DWDM-oplossingen aanbieden, diverse protocollen steunen en verschillend vereiste op Vezelkanaal, Ethernet, SONET/SDH, FTTx, Data Center enz. samenkomen. En al productkwaliteit wordt gesteund door onze sterke R&D-capaciteit, strenge kwaliteitscontroleprocedure en rijke productieervaring. Onze modules voerden naar de binnenlandse markt van China, de Amerikaanse markt enz. van Azië, van Zuidoost-Azië, van Europa en uit.

 

Concurrentievoordeel

 

1. Uitstekende kwaliteit

2. Lagere kosten dan anderen in de markt. (Wij gebruiken ons eigen beheersmod. om kosten goed te controleren.)

3. Volledige compatibele Geteste 100%.

4. Steun OEM/ODM (het Proces is duidelijker met u.)

5. Grote voorraad, Snelle levering (Snelle productie met samenwerkende cargadoor)

6. Uitstekende Lage Machtsconsumptie (Ons eigen kwaliteitsverzoek.)

7. Voltooide certificatie, UL, ISO9001, Ce, RoHS.

 

 
 
 
 

Contactgegevens
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)