Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten10 Gigabit SFP+

Industriële 10 Gigabit SFP+, Zendontvanger 20km van 10G SFP+ 1310nm-Golflengte

De kwaliteit van de SFP-module is zeer goed. Ik hoop uw zaken beter doen.

—— John

Ik ben online Chatten Nu

Industriële 10 Gigabit SFP+, Zendontvanger 20km van 10G SFP+ 1310nm-Golflengte

China Industriële 10 Gigabit SFP+, Zendontvanger 20km van 10G SFP+ 1310nm-Golflengte leverancier
Industriële 10 Gigabit SFP+, Zendontvanger 20km van 10G SFP+ 1310nm-Golflengte leverancier

Grote Afbeelding :  Industriële 10 Gigabit SFP+, Zendontvanger 20km van 10G SFP+ 1310nm-Golflengte

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OLKOPTO
Certificering: CE / ISO / RoHS
Modelnummer: ODM OEM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10pcs/plastic dienblad, 1pc/retail-doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10000pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Afstand: 20KM golflengte: 1310nm
naam: 10g sfp+ zendontvanger Functie: Duurzaam
Bedrijfstemperatuur: 0-70 graad Certificering: ISO9001,RoHS,CE

Industriële 10 Gigabit SFP+, Zendontvanger 20km van 10G SFP+ 1310nm-Golflengte

 

Beschrijving

 

Onze SFP-zendontvangers worden getest binnenshuis voorafgaand aan het verschepen om te verzekeren dat zij in perfecte fysiek en arbeidsvoorwaarde zullen aankomen. Wij waarborgen de SFP-zendontvangermodules aan het werk in uw systeem zonder enig probleem.

 

Producteigenschappen

 

• Steunen 1,25 aan 11.3Gb/s-bitrate

• Duplexlc-schakelaar

• Hete pluggable SFP+-voetafdruk

• 10G SPELDfotodetector 

• Toepasselijk voor 20km SMF verbinding

• Lage machtsconsumptie, < 0="">

• Digitale Kenmerkende Monitorinterface 

• Optische interface volgzaam aan IEEE 802.3ae 10gbase-LR 

• Elektrointerface volgzaam aan sff-8431  

• Werkende gevaltemperatuur: 

 Commerical: 0 tot 70 °C 

 Industrieel: - 40 tot 85 °C 

 

Toepassingen

 

• 10GBASE-LR/LW bij 10.3125Gbps  

• 10G vezelkanaal

• Andere optische verbindingen 

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

Artikelnummer

Beschrijving

OLSP311XL-CD20R

SFP+ ontvanger, 1,25 aan 11.3Gb/s, 1310nm, 20km, 0~70℃, met Digitale Kenmerkende Monitor

OLSP311XL-ID20R

SFP+ ontvanger, 1,25 aan 11.3Gb/s, 1310nm, 20km, -20~80℃, met Digitale Kenmerkende Monitor

 

 

Ongeveer ons

 

Inc. van Shenzhenolinkphotonics, Ltd dat in het jaar van 2011 wordt gevestigd, is een professionele fabrikant van optische zendontvanger. Wij worden gewijd in ontwerp, ontwikkelen ons, productie en verdelen de optische zendontvangers om de eis van de klant bij de optische mededeling te vervullen. Olink kan een enorme waaier van optische modules van 155Mbps ~ 100Gbps, met inbegrip van CFP2, QSFP+, XFP, SFP+, SFP, PON en CWDM, DWDM-oplossingen aanbieden, diverse protocollen steunen en verschillend vereiste op Vezelkanaal, Ethernet, SONET/SDH, FTTx, Data Center enz. samenkomen. En al productkwaliteit wordt gesteund door onze sterke R&D-capaciteit, strenge kwaliteitscontroleprocedure en rijke productieervaring. Onze modules voerden naar de binnenlandse markt van China, de Amerikaanse markt enz. van Azië, van Zuidoost-Azië, van Europa en uit.

 

Concurrentievoordeel

 

1. Uitstekende kwaliteit

2. Lagere kosten dan anderen in de markt. (Wij gebruiken ons eigen beheersmod. om kosten goed te controleren.)

3. Volledige compatibele Geteste 100%.

4. Steun OEM/ODM (het Proces is duidelijker met u.)

5. Grote voorraad, Snelle levering (Snelle productie met samenwerkende cargadoor)

6. Uitstekende Lage Machtsconsumptie (Ons eigen kwaliteitsverzoek.)

7. Voltooide certificatie, UL, ISO9001, Ce, RoHS.

 

 

 

Contactgegevens
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)