Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten10 Gigabit SFP+

Commerciële 10 Gigabit SFP+ 300m Digitale Kenmerkende de Monitorinterface van 850nm

De kwaliteit van de SFP-module is zeer goed. Ik hoop uw zaken beter doen.

—— John

Ik ben online Chatten Nu

Commerciële 10 Gigabit SFP+ 300m Digitale Kenmerkende de Monitorinterface van 850nm

China Commerciële 10 Gigabit SFP+ 300m Digitale Kenmerkende de Monitorinterface van 850nm leverancier
Commerciële 10 Gigabit SFP+ 300m Digitale Kenmerkende de Monitorinterface van 850nm leverancier

Grote Afbeelding :  Commerciële 10 Gigabit SFP+ 300m Digitale Kenmerkende de Monitorinterface van 850nm

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OLKOPTO
Certificering: CE / ISO / RoHS
Modelnummer: ODM OEM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10pcs/plastic dienblad, 1pc/retail-doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10000pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
golflengte: 850nm Afstand: 300 m
naam: 10 Gigabit SFP+ Functie: Duurzaam
Bedrijfstemperatuur: 0-70 graad Certificering: ISO9001,RoHS,CE

Commerciële 10 Gigabit SFP+ 300m Digitale Kenmerkende de Monitorinterface van 850nm

 

Beschrijving

 

Wij beloven alle geadverteerde optische modules zijn gloednieuw en absoluut gebruiken nooit oude en gerenoveerde materialen. Alle optische modules zijn door functietest en het verouderen test geweest. Wij verstrekken garantie voor alle optische zendontvangers van de datum van verzending.

 

Producteigenschap

 

• Steunen tot 11.3Gb/s-bitrate

• Duplexlc-schakelaar

• Hete pluggable SFP+-voetafdruk

• de zender van 850nm VCSEL, SPELDfotodetector 

• Tot 300m op 50/125um MMF (2000MHZ.KM)

• Lage machtsconsumptie, < 1W="">

• Digitale Kenmerkende Monitorinterface 

• Optische interface volgzaam aan IEEE 802.3ae

• Elektrointerface volgzaam aan sff-8431  

• Werkende gevaltemperatuur: 

 Commerical: 0~70°C

 Industrieel: - 40 tot 85 °C 

 

Toepassingen

 

• 10G basis-SR/SW bij 10.3125G

• 10G vezelkanaal 

• Andere optische verbindingen

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

Artikelnummer

         Beschrijving

OLSP851XL-CDS3

         SFP+, tot 11.3Gb/s, 850nm, 300m, 0~70℃, met Digitale Kenmerkende Monitor

OLSP851XL-IDS3

         SFP+, tot 11.3Gb/s, 850nm, 300m, -40~85℃, met Digitale Kenmerkende Monitor

 

Ongeveer ons

 

Inc. van Shenzhenolinkphotonics, Ltd in het jaar van 2011 wordt gevestigd, is een professionele fabrikant van optische zendontvanger die. Wij worden gewijd in ontwerp, ontwikkelen ons, productie en verdelen de optische zendontvangers om de eis van de klant bij de optische mededeling te vervullen. Olink kan een enorme waaier van optische modules van 155Mbps ~ 100Gbps, met inbegrip van CFP2, QSFP+, XFP, SFP+, SFP, PON en CWDM, DWDM-oplossingen aanbieden, diverse protocollen steunen en verschillend vereiste op Vezelkanaal, Ethernet, SONET/SDH, FTTx, Data Center enz. samenkomen. En al productkwaliteit wordt gesteund door onze sterke R&D-capaciteit, strenge kwaliteitscontroleprocedure en rijke productieervaring. Onze modules voerden naar de binnenlandse markt van China, de Amerikaanse markt enz. van Azië, van Zuidoost-Azië, van Europa en uit.

 

Concurrentievoordeel

 

1. Uitstekende kwaliteit

2. Lagere kosten dan anderen in de markt. (Wij gebruiken ons eigen beheersmod. om kosten goed te controleren.)

3. Volledige compatibele Geteste 100%.

4. Steun OEM/ODM (het Proces is duidelijker met u.)

5. Grote voorraad, Snelle levering (Snelle productie met samenwerkende cargadoor)

6. Uitstekende Lage Machtsconsumptie (Ons eigen kwaliteitsverzoek.)

7. Voltooide certificatie, UL, ISO9001, Ce, RoHS.

 

 

 
 

Contactgegevens
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)