Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber SFP-module

De multifunctionele Module van Vezelsfp, CSFP-Zendontvanger Loodvrije Volgzame RoHS

De kwaliteit van de SFP-module is zeer goed. Ik hoop uw zaken beter doen.

—— John

Ik ben online Chatten Nu

De multifunctionele Module van Vezelsfp, CSFP-Zendontvanger Loodvrije Volgzame RoHS

China De multifunctionele Module van Vezelsfp, CSFP-Zendontvanger Loodvrije Volgzame RoHS leverancier
De multifunctionele Module van Vezelsfp, CSFP-Zendontvanger Loodvrije Volgzame RoHS leverancier

Grote Afbeelding :  De multifunctionele Module van Vezelsfp, CSFP-Zendontvanger Loodvrije Volgzame RoHS

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OLKOPTO
Certificering: CE / ISO / RoHS
Modelnummer: ODM OEM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10pcs/plastic dienblad, 1pc/retail-doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10000pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
golflengte: 1310/1490nm Voeding: 3.3V
Type: SFP-module naam: SFP Transceiver
Type connector: LC Toepassing: telecommunicatie

De multifunctionele Module van Vezelsfp, CSFP-Zendontvanger Loodvrije Volgzame RoHS

 

 

Producteigenschappen

 

• Zendontvangereenheid met onafhankelijke

  1310/1490nm: 1310nm vriespunt-de SPELDfotodiode receiver*2 van de Laserdiode transmitter*2& 1490nm InGaAs

  1490/1310nm: van de de Laserdiode transmitter*2 &1310nm InGaAs van 1490nm DFB de SPELDfotodiode receiver*2

• Volgzaam met CSFP MSA Option2 en sff-8472 met Duplexlc-vergaarbak

• Werkende datasnelheid tot 1250Mbps

• Tot 20 km op 9/125μm SMF

• Volgzaam en loodvrije RoHS 

• Enige +3.3V-voeding 

• Steun Digitale Kenmerkende Controleinterface

• Commerciële geval werkende temperatuur: 

     Norm: 0°C aan +70°C

     Industrieel: -40°C aan +85°C 

 

Toepassingen

 

• Gigabit Ethernet 

• Vezelkanaal 

• Schakelaar om interface te schakelen

• Geschakelde backplane toepassingen  

• Router/Serverinterface

• Andere Optische Verbindingen

 

 

Parameter

 

Artikelnummer Datasnelheid (Mbps) Golflengte (NM) Afstand Bron Schakelaartype
OLSP8501L-CD02 155 850 2km VCSEL/PIN LC/PC
OLSP1301L-CD02 155 1310 2km FP/PIN LC/PC
OLSP3101L-CD20 155 1310 20km FP/PIN LC/PC
OLSP3101L-CD40 155 1310 40km FP/PIN LC/PC
OLSP5501L-CD80 155 1550 80km DFB/PIN LC/PC
OLSP5501L-CDH1 155 1550 100km DFB/PIN LC/PC
OLSP5501L-CDH2 155 1550 120km DFB/PIN LC/PC
OLSP8512L-CDS5 1250 850 550m VCSEL/PIN LC/PC
OLSP3112L-CD02 1250 1310 2km FP/PIN LC/PC
OLSP3112L-CD20 1250 1310 20km FP/PIN LC/PC
OLSP3112L-CD40 1250 1310 40km DFB/PIN LC/PC
OLSP5512L-CD40 1250 1550 40km DFB/PIN LC/PC
OLSP5512L-CD80 1250 1550 80km DFB/PIN LC/PC
OLSP5512L-CDH1 1250 1550 100km DFB/PIN LC/PC
OLSP5501L-CDH2 1250 1550 120km DFB/PIN LC/PC
OLSP8525L-CDS3 2500 850 300m VCSEL/PIN LC/PC
OLSP3125L-CD02 2500 1310 2km FP/PIN LC/PC
OLSP3125L-CD20 2500 1310 20km DFB/PIN LC/PC
OLSP3125L-CD20 2500 1310 40km DFB/APD LC/PC
OLSP5525L-CD20 2500 1550 40km DFB/PIN LC/PC
OLSP5525L-CD80 2500 1550 80km DFB/PIN LC/PC
OLSP5525L-CDH1 2500 1550 100km DFB/APD LC/PC

 

Ongeveer ons

 

Inc. van Shenzhenolinkphotonics, Ltd dat in het jaar van 2011 wordt gevestigd, is een professionele fabrikant van optische zendontvanger. Wij worden gewijd in ontwerp, ontwikkelen ons, productie en verdelen de optische zendontvangers om de eis van de klant bij de optische mededeling te vervullen. Olink kan een enorme waaier van optische modules van 155Mbps ~ 100Gbps, met inbegrip van CFP2, QSFP+, XFP, SFP+, SFP, PON en CWDM, DWDM-oplossingen aanbieden, diverse protocollen steunen en verschillend vereiste op Vezelkanaal, Ethernet, SONET/SDH, FTTx, Data Center enz. samenkomen. En al productkwaliteit wordt gesteund door onze sterke R&D-capaciteit, strenge kwaliteitscontroleprocedure en rijke productieervaring. Onze modules voerden naar de binnenlandse markt van China, de Amerikaanse markt enz. van Azië, van Zuidoost-Azië, van Europa en uit.

 

Concurrentievoordeel

 

1. Uitstekende kwaliteit

2. Lagere kosten dan anderen in de markt. (Wij gebruiken ons eigen beheersmod. om kosten goed te controleren.)

3. Volledige compatibele Geteste 100%.

4. Steun OEM/ODM (het Proces is duidelijker met u.)

5. Grote voorraad, Snelle levering (Snelle productie met samenwerkende cargadoor)

6. Uitstekende Lage Machtsconsumptie (Ons eigen kwaliteitsverzoek.)

7. Voltooide certificatie, UL, RoHS, ISO, Ce.

 

 

 
 
 

Contactgegevens
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)