Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber SFP-module

De Module Dubbele LC Schakelaar van SFP van de Ethernetvezel voor Optische Transmissiesystemen

De kwaliteit van de SFP-module is zeer goed. Ik hoop uw zaken beter doen.

—— John

Ik ben online Chatten Nu

De Module Dubbele LC Schakelaar van SFP van de Ethernetvezel voor Optische Transmissiesystemen

China De Module Dubbele LC Schakelaar van SFP van de Ethernetvezel voor Optische Transmissiesystemen leverancier
De Module Dubbele LC Schakelaar van SFP van de Ethernetvezel voor Optische Transmissiesystemen leverancier

Grote Afbeelding :  De Module Dubbele LC Schakelaar van SFP van de Ethernetvezel voor Optische Transmissiesystemen

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OLKOPTO
Certificering: CE / ISO / RoHS
Modelnummer: ODM OEM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10pcs/plastic dienblad, 1pc/retail-doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10000pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
golflengte: 850nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm Connector: Dubbele LC-Schakelaar
Bedrijfstemperatuur: 0~70 Naam van het product: De Module van SFP van de Ethernetvezel
Toepassingen: Ethernet Functie: lichtgewicht

De Module Dubbele LC Schakelaar van SFP van de Ethernetvezel voor Optische Transmissiesystemen

 

Producteigenschappen

 

• Steunen Daterate 155M~4.25G

• Dubbele LC-schakelaar

• Hete pluggable SFP-voetafdruk

• Golflengte: 850nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, CWDM 1270~1610nm

• Toepasselijk voor 550m~120Km verbinding

• Digitale Kenmerkende Monitorinterface

• Werkende gevaltemperatuur: 

 Commerical: 0 tot 70 °C     

 Industrieel: - 40 tot 85 °C 

 

Toepassingen

 

• Ethernet 

• Vezelkanaal 

• Schakelaar om interface te schakelen 

• Router/Serverinterface 

• Andere optische transmissiesystemen

 

Parameter

 

Artikelnummer Datasnelheid (Mbps) Golflengte (NM) Afstand Bron Schakelaartype
OLSP8501L-CD02 155 850 2km VCSEL/PIN LC/PC

OLSP1301L-CD02

155 1310 2km FP/PIN LC/PC
OLSP3101L-CD20 155 1310 20km FP/PIN LC/PC

OLSP3101L-CD40

155 1310 40km FP/PIN LC/PC

OLSP5501L-CD80

155 1550 80km DFB/PIN LC/PC

OLSP5501L-CDH1

155 1550 100km DFB/PIN LC/PC

OLSP5501L-CDH2

155 1550 120km DFB/PIN LC/PC

OLSP8512L-CDS5

1250 850 550m VCSEL/PIN LC/PC

OLSP3112L-CD02

1250 1310 2km FP/PIN LC/PC

OLSP3112L-CD20

1250 1310 20km FP/PIN LC/PC

OLSP3112L-CD40

1250 1310 40km DFB/PIN LC/PC

OLSP5512L-CD40

1250 1550 40km DFB/PIN LC/PC

OLSP5512L-CD80

1250 1550 80km DFB/PIN LC/PC

OLSP5512L-CDH1

1250 1550 100km DFB/PIN LC/PC

OLSP5501L-CDH2

1250 1550 120km DFB/PIN LC/PC

OLSP8525L-CDS3

2500 850 300m VCSEL/PIN LC/PC

OLSP3125L-CD02

2500 1310 2km FP/PIN LC/PC

OLSP3125L-CD20

2500 1310 20km DFB/PIN LC/PC

OLSP3125L-CD20

2500 1310 40km DFB/APD LC/PC

OLSP5525L-CD20

2500 1550 40km DFB/PIN LC/PC
OLSP5525L-CD80 2500 1550 80km DFB/PIN LC/PC

OLSP5525L-CDH1

2500 1550 100km DFB/APD LC/PC

 

Ongeveer ons

 

Inc. van Shenzhenolinkphotonics, Ltd dat in het jaar van 2011 wordt gevestigd, is een professionele fabrikant van optische zendontvanger. Wij worden gewijd in ontwerp, ontwikkelen ons, productie en verdelen de optische zendontvangers om de eis van de klant bij de optische mededeling te vervullen. Olink kan een enorme waaier van optische modules van 155Mbps ~ 100Gbps, met inbegrip van CFP2, QSFP+, XFP, SFP+, SFP, PON en CWDM, DWDM-oplossingen aanbieden, diverse protocollen steunen en verschillend vereiste op Vezelkanaal, Ethernet, SONET/SDH, FTTx, Data Center enz. samenkomen. En al productkwaliteit wordt gesteund door onze sterke R&D-capaciteit, strenge kwaliteitscontroleprocedure en rijke productieervaring. Onze modules voerden naar de binnenlandse markt van China, de Amerikaanse markt enz. van Azië, van Zuidoost-Azië, van Europa en uit.

 

Concurrentievoordeel

 

1. Uitstekende kwaliteit

2. Lagere kosten dan anderen in de markt. (Wij gebruiken ons eigen beheersmod. om kosten goed te controleren.)

3. Volledige compatibele Geteste 100%.

4. Steun OEM/ODM (het Proces is duidelijker met u.)

5. Grote voorraad, Snelle levering (Snelle productie met samenwerkende cargadoor)

6. Uitstekende Lage Machtsconsumptie (Ons eigen kwaliteitsverzoek.)

7. Voltooide certificatie, UL, RoHS, ISO, Ce.

 

 

 

Contactgegevens
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)