Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber SFP-module

De hete Pluggable Module van Vezelsfp, Consumptie van de de Zendontvanger de Lage Macht van BIDI SFP

De kwaliteit van de SFP-module is zeer goed. Ik hoop uw zaken beter doen.

—— John

Ik ben online Chatten Nu

De hete Pluggable Module van Vezelsfp, Consumptie van de de Zendontvanger de Lage Macht van BIDI SFP

China De hete Pluggable Module van Vezelsfp, Consumptie van de de Zendontvanger de Lage Macht van BIDI SFP leverancier
De hete Pluggable Module van Vezelsfp, Consumptie van de de Zendontvanger de Lage Macht van BIDI SFP leverancier

Grote Afbeelding :  De hete Pluggable Module van Vezelsfp, Consumptie van de de Zendontvanger de Lage Macht van BIDI SFP

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OLKOPTO
Certificering: CE / ISO / RoHS
Modelnummer: ODM OEM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10pcs/plastic dienblad, 1pc/retail-doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10000pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Functie: lage machtsconsumptie Naam van het product: De Zendontvanger van BIDI SFP
Voeding: 3.3V Type connector: Duplexlc
Toepassing: Ethernet Certificering: ISO9001,RoHS,CE

De hete Pluggable Module van Vezelsfp, Consumptie van de de Zendontvanger de Lage Macht van BIDI SFP

 

Beschrijving

 

SFP-de zendontvangers worden hoofdzakelijk gebruikt om materiaal in telecommunicatie en datacommunicaties zoals schakelaars en routers te verbinden. Zij steunen onder andere toepassingen zoals vezel-aan-de-Desktop (FTTD), SONET/SDH-Netwerk, Gigabit Ethernet, en de verbindingen van de Hoge snelheidscomputer.

 

Parameter

 

Artikelnummer Datasnelheid (Mbps)

Golflengte (NM)

Afstand

Bron

Schakelaartype
LC/PC, SC/PC

OLSB3501L-CD20

155 TX1310/RX1550 20km FP/PIN Facultatief
OLSB5301L-CD20 155 TX1550/RX1310 20km FP/PIN Facultatief

OLSB3501L-CD40

155 TX1310/RX1550 40km FP/PIN Facultatief
OLSB5301L-CD40 155 TX1550/RX1310 40km DFB/PIN Facultatief

OLSB3501L-CD80

155 TX1310/RX1550 80km DFB/PIN Facultatief
OLSB5301L-CD80 155 TX1550/RX1310 80km DFB/PIN Facultatief

OLSB3512L-CD03

1250 TX1310/RX1550 3km FP/PIN Facultatief
OLSB5312L-CD03 1250 TX1550/RX1310 3km FP/PIN Facultatief

OLSB3512L-CD20

1250 TX1310/RX1550 20km FP/PIN Facultatief
OLSB5312L-CD20 1250 TX1550/RX1310 20km DFB/PIN Facultatief

OLSB3512L-CD40

1250 TX1310/RX1550 40km DFB/PIN Facultatief
OLSB5312L-CD40  1250 TX1550/RX1310 40km DFB/PIN Facultatief

OLSB3412L-CD10

1250 TX1310/RX1490 10km DFB/PIN Facultatief
OLSB4312L-CD10 1250 TX1490/RX1310 10km DFB/PIN Facultatief

OLSB3412L-CD20

1250 TX1310/RX1490 20km FP/PIN Facultatief

OLSB4312L-CD20

1250 TX1490/RX1310 20km DFB/PIN Facultatief

OLSB3412L-CD40

1250 TX1310/RX1490 40km DFB/PIN Facultatief
OLSB4312L-CD40 1250 TX1490/RX1310 40km DFB/PIN Facultatief

OLSB4512L-CD80

1250 TX1490/RX1550 80km DFB/PIN Facultatief
OLSB5412L-CD80  1250 TX1550/RX1490 80km DFB/PIN Facultatief

OLSB4512L-CD80

1250 TX1490/RX1550 100km DFB/PIN Facultatief

OLSB5412L-CD80

1250 TX1550/RX1490 100km DFB/PIN Facultatief

OLSB4512L-CDH3

1250 TX1490/RX1550 120km DFB/PIN Facultatief

OLSB5412L-CDH3

1250 TX1550/RX1490 120km DFB/PIN Facultatief

OLSB3525L-CD20

2500 TX1310/RX1550 20km DFB/PIN Facultatief
OLSB5325L-CD20 2500 TX1550/RX1310 20km DFB/PIN Facultatief

OLSB3525L-CD40

2500 TX1310/RX1550 40km DFB/PIN Facultatief
OLSB5325L-CD40 2500 TX1550/RX1310 40km DFB/PIN Facultatief

OLSB4525L-CD80

2500 TX1490/RX1550 80km DFB/PIN Facultatief

OLSB5425L-CD80

2500 TX1550/RX1490 80km DFB/PIN Facultatief

 

Ongeveer ons

 

Inc. van Shenzhenolinkphotonics, Ltd dat in het jaar van 2011 wordt gevestigd, is een professionele fabrikant van optische zendontvanger. Wij worden gewijd in ontwerp, ontwikkelen ons, productie en verdelen de optische zendontvangers om de eis van de klant bij de optische mededeling te vervullen. Olink kan een enorme waaier van optische modules van 155Mbps ~ 100Gbps, met inbegrip van CFP2, QSFP+, XFP, SFP+, SFP, PON en CWDM, DWDM-oplossingen aanbieden, diverse protocollen steunen en verschillend vereiste op Vezelkanaal, Ethernet, SONET/SDH, FTTx, Data Center enz. samenkomen. En al productkwaliteit wordt gesteund door onze sterke R&D-capaciteit, strenge kwaliteitscontroleprocedure en rijke productieervaring. Onze modules voerden naar de binnenlandse markt van China, de Amerikaanse markt enz. van Azië, van Zuidoost-Azië, van Europa en uit.

 

Concurrentievoordeel

 

1. Uitstekende kwaliteit

2. Lagere kosten dan anderen in de markt. (Wij gebruiken ons eigen beheersmod. om kosten goed te controleren.)

3. Volledige compatibele Geteste 100%.

4. Steun OEM/ODM (het Proces is duidelijker met u.)

5. Grote voorraad, Snelle levering (Snelle productie met samenwerkende cargadoor)

6. Uitstekende Lage Machtsconsumptie (Ons eigen kwaliteitsverzoek.)

7. Voltooide certificatie, UL, RoHS, ISO, Ce.

 

 

Contactgegevens
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)