Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten10 Gigabit SFP+

Hete Pluggable 10G SFP+ BIDI 80km 1530nm - Lage de Machtsconsumptie van 1550nm

De kwaliteit van de SFP-module is zeer goed. Ik hoop uw zaken beter doen.

—— John

Ik ben online Chatten Nu

Hete Pluggable 10G SFP+ BIDI 80km 1530nm - Lage de Machtsconsumptie van 1550nm

China Hete Pluggable 10G SFP+ BIDI 80km 1530nm - Lage de Machtsconsumptie van 1550nm leverancier
Hete Pluggable 10G SFP+ BIDI 80km 1530nm - Lage de Machtsconsumptie van 1550nm leverancier

Grote Afbeelding :  Hete Pluggable 10G SFP+ BIDI 80km 1530nm - Lage de Machtsconsumptie van 1550nm

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OLKOPTO
Certificering: CE / ISO / RoHS
Modelnummer: ODM OEM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10pcs/plastic dienblad, 1pc/retail-doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10000pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Afstand: 80km golflengte: 1530nm - 1550nm
naam: 10g sfp+ bidi Bedrijfstemperatuur: 0-70 graad
Functie: Duurzaam Certificering: ISO9001,RoHS,CE

Hete Pluggable 10G SFP+ BIDI 80km 1530nm - Lage de Machtsconsumptie van 1550nm

 

Beschrijving

 

De zendontvanger is de kleine pluggable module van de vormfactor voor duplex optische datacommunicaties zoals 10GBASE-LR/LW die door IEEE 802.3ae worden bepaald. Het is met de de speldschakelaar van SFP+ 20 om heet stopvermogen toe te staan.

 

Producteigenschappen

 

• Steunen 9,95 aan 11.3Gb/s-bitrate 

• Simplexlc-Schakelaar

• Hete pluggable SFP+-voetafdruk

• De gekoelde zender van 1530nm EML, de ontvanger van 1550nm APD

• De gekoelde zender van 1550nm EML, de ontvanger van 1530nm APD

• Toepasselijk voor 80km SMF verbinding

• Lage machtsconsumptie, < 1="">

• Digitale Kenmerkende Monitorinterface 

• Optische interface volgzaam aan 10gbase-Zr van IEEE 802.3ae 

• Elektrointerface volgzaam aan sff-8431  

• Werkende gevaltemperatuur: 

   Commerical: 0 tot 70 °C 

  

Toepassingen

 

• 10.3125Gbps Ethernet

• Andere optische verbinding

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

Artikelnummer

                 Beschrijving

OLSBMO1XL-CD80

                 SFP+Bidi, 9.95 aan 10.3Gb/s, 1530/1550nm, 80km, 0~70℃, met DDM

OLSBOM1XL-CD80

                 SFP+Bidi, 9.95 aan 10.3Gb/s, 1550/1530nm, 80km, 0~70℃, met DDM

Nota's: Wanneer CWDM-golflengten, de golflengte spacling>20nm

 

Ongeveer ons

 

Inc. van Shenzhenolinkphotonics, Ltd dat in het jaar van 2011 wordt gevestigd, is een professionele fabrikant van optische zendontvanger. Wij worden gewijd in ontwerp, ontwikkelen ons, productie en verdelen de optische zendontvangers om de eis van de klant bij de optische mededeling te vervullen. Olink kan een enorme waaier van optische modules van 155Mbps ~ 100Gbps, met inbegrip van CFP2, QSFP+, XFP, SFP+, SFP, PON en CWDM, DWDM-oplossingen aanbieden, diverse protocollen steunen en verschillend vereiste op Vezelkanaal, Ethernet, SONET/SDH, FTTx, Data Center enz. samenkomen. En al productkwaliteit wordt gesteund door onze sterke R&D-capaciteit, strenge kwaliteitscontroleprocedure en rijke productieervaring. Onze modules voerden naar de binnenlandse markt van China, de Amerikaanse markt enz. van Azië, van Zuidoost-Azië, van Europa en uit.

 

Concurrentievoordeel

 

1. Uitstekende kwaliteit

2. Lagere kosten dan anderen in de markt. (Wij gebruiken ons eigen beheersmod. om kosten goed te controleren.)

3. Volledige compatibele Geteste 100%.

4. Steun OEM/ODM (het Proces is duidelijker met u.)

5. Grote voorraad, Snelle levering (Snelle productie met samenwerkende cargadoor)

6. Uitstekende Lage Machtsconsumptie (Ons eigen kwaliteitsverzoek.)

7. Voltooide certificatie, UL, ISO9001, Ce, RoHS.

 

 

 
 
 

Contactgegevens
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)