Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten100G SFP

De Elektrointerface 100G SFP, de Zendontvanger SR10 850nm 100m van CPPI van 100G CFP2 CFP2

De kwaliteit van de SFP-module is zeer goed. Ik hoop uw zaken beter doen.

—— John

Ik ben online Chatten Nu

De Elektrointerface 100G SFP, de Zendontvanger SR10 850nm 100m van CPPI van 100G CFP2 CFP2

China De Elektrointerface 100G SFP, de Zendontvanger SR10 850nm 100m van CPPI van 100G CFP2 CFP2 leverancier
De Elektrointerface 100G SFP, de Zendontvanger SR10 850nm 100m van CPPI van 100G CFP2 CFP2 leverancier

Grote Afbeelding :  De Elektrointerface 100G SFP, de Zendontvanger SR10 850nm 100m van CPPI van 100G CFP2 CFP2

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OLKOPTO
Certificering: CE / ISO / RoHS
Modelnummer: ODM OEM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10pcs/plastic dienblad, 1pc/retail-doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10000pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
naam: 100G CFP2 CFP2 golflengte: 850nm
Connector: LC gegevenssnelheid: 100G
Type vezel: SFP + Transceiver temperatuur: 0°C~70°C

De Elektrointerface 100G SFP, de Zendontvanger SR10 850nm 100m van CPPI van 100G CFP2 CFP2

 

Beschrijving

 

Elk van onze SFP-zendontvangers worden getest binnenshuis voorafgaand aan het verschepen om te verzekeren dat zij in perfecte fysiek en arbeidsvoorwaarde zullen aankomen. Wij waarborgen de SFP-zendontvangermodules aan het werk in uw systeem zonder enig probleem.

Als u om het even welke vraag over SFP-zendontvanger hebt, gelieve te aarzelen niet om ons te contacteren.

 

Producteigenschappen

 

• Steunen 103.1Gb/s aan 112Gb/s-bitrate

• MPO 24 vergaarbak optische interface

• De elektrointerface van CPPI 

• De ongekoelde zender van 10x10Gb/s 850nm

• parallelle elektro periodieke interface 10

• Toepasselijk voor 100m met OM3 MMF en 150m met OM4 MMF

• Lage machtsconsumptie<4w>

• Digitale Kenmerkende Monitor Interfacel 

•  MDIO-Communicatie Interface

• Volgzaam met 100GBASE-SR10 

• Werkende gevaltemperatuur: 0 tot 70 °C 

   

Toepassingen

 

• 100GBASE-SR10 Ethernet

• 10x11.2Gb/s Multimode OTN

• 10x 10GE-SRLite Ethernet

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

Artikelnummer

Beschrijving

OLCF85TXMX-CDS1

CFP2 100G SR10 850nm100m 0~70℃

 

Ongeveer ons

 

Inc. van Shenzhenolinkphotonics, Ltd dat in het jaar van 2011 wordt gevestigd, is een professionele fabrikant van optische zendontvanger. Wij worden gewijd in ontwerp, ontwikkelen ons, productie en verdelen de optische zendontvangers om de eis van de klant bij de optische mededeling te vervullen. Olink kan een enorme waaier van optische modules van 155Mbps ~ 100Gbps, met inbegrip van CFP2, QSFP+, XFP, SFP+, SFP, PON en CWDM, DWDM-oplossingen aanbieden, diverse protocollen steunen en verschillend vereiste op Vezelkanaal, Ethernet, SONET/SDH, FTTx, Data Center enz. samenkomen. En al productkwaliteit wordt gesteund door onze sterke R&D-capaciteit, strenge kwaliteitscontroleprocedure en rijke productieervaring. Onze modules voerden naar de binnenlandse markt van China, de Amerikaanse markt enz. van Azië, van Zuidoost-Azië, van Europa en uit.

 

 

Contactgegevens
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)